Listopad 2011


ANIMUS 1.0 A ANIMUS 2.0

26. listopadu 2011 v 21:06 ANIMUS
Animus je stroj, který dokáže vytvořit něco jako virtuální realitu.
Je to nejznámější a nejlepší vynález Abstergo Industries.
Přístroj umožňuje tomu, kdo si do něj lehne číst genetické paměti i nejvzdálenějších předků. A to vše ve 3D rozměru. Pokud dojde k plné synchronizaci, je subjekt schopen plně ovládat vyrtuální postavu svého předka.

První verze Animus 1,0 byl prvním modelem Animu,který byl Abstergo Industries vytvořen. Abstergo Industries začali být posedlí vyráběním tohoto stroje.Byli schopni vyrobit něco nad 300 kusů . Testovacím subjektem této verze animu jim byl Desmond Miles,k získání vzpomínek svého dávného předka-Altaira Ibn la Ahada...
Animus je vyroben z barevného chromu, s modrým osvětlením. Nahoře s podšívkou. Při použití Animu se Vám nad hlavou uzavře skleněná deska, na které dochází k promítání genetické paměti .

Animus 1,0 nebyl velmi energeticky efektivní . Největší nevýhodou přístroje bylo přehřívání a jeho náchylnost vůči teplu. Proto se nemohl naráz používat po příliš dlouhou dobu.

Při přehřátí modré osvětlení začne blikat oranžově.Animus 2.0 je vylepšená verze Animu 1.0, který byl vyvinut Assassíny v roce 2012. Na zdokonalení Animu se podílela i Rebecca Crane.

Animus 2.0 byl zcela odlišnějšší od svého předchozího modelu 1.0 jak už od fyzické stránky tak až po jeho vylepšení používání a jeho lepších schopností. Dokáže lépe třídit vzpomínky do jednotlivých sekcí..

Svým zjevem připomíná židli spíš položidli takže je i lépe pohodlná ... Ale i přes tato vylepšení má jeden zápor a to,že nedokáže zabránit vidinám po dlouhodém používání.. Oproti předchozímu modelu se dá,ale déle používat bez ohledu na jeho přehřívání..

ABSTERGO

26. listopadu 2011 v 20:22 ABSTERGO INDUSTRIES
Abstergo Industries pro nichž pracují Dr.Warren Vidic a Lucy Stillmanová, kteří unesli a analizují Desmonda Milese. I když společnost Abstergo je označena jako za společnost ,která působí v oblasti farmaceutiky- Věda Dr. Vidic je na její úspěchy pyšný , ale nemají žádné velké progresivní hnutí ve světě.

Vidic tvrdí, že Abstergo je zodpovědný za každý vědecký úspěch za posledních 1000 let.
Přesněji se jedná o to , že Abstergo je moderním ztělesněním templářských rytířů to i později zjistí Desmond. Když se Desmond zeptá Warrena , kdo vytvořil všechnu tuto celou technologii, Warren odpoví "Ti, kteří přišli před námi..".

Abstergo jejichž úkolem je vyvraždit všechny současné assasíny na světě v naději, že když se zbaví svého nepřítele zbaví se šance na selhání ve svém díle a chtíči ovládat svět.

Abstergo zkrátka pokračuje v tom, co už dávno začali Templáři. Chtějí odstranit všechny Assasíny a co hlavně získat všechny zbývající kusy ráje, aby pomoci jich mohli vytvořit nový "lepší" svět. Svět ve kterém bude sice mír, ale vynucený násilím a nesvobodnou vůlí.
Pokud se Abstergu podaří získat úlpmky ráje znamená to ,že celá línie Assasínů konečí a to i s celým jejich řádem....


informace jsem čerpal z: http://www.postavy.cz
článek jsem si upravoval sám

Zbohem Cristina

26. listopadu 2011 v 12:24 Různé video ukázky
REQUIESCAT IN PACE CRISTINA

SMUGGLER

25. listopadu 2011 v 22:11 POSTAVY ASSASSINS CREED MP.BROTHERHOOD
Smuggler (skutečné jméno: Lia de Russo)
Nosí jedinečnou verzi skrytého ostří. Má ji totiž umístěnou na horní straně svého předkloktí až po zápěstí.
Smuggler vráždí tak ,že se blíží ke svému cíl, uchopí jeho ruku protočí se a bodne vzestupně do štěrbiny pod jeho čelist.
oběť se skácí k zemi okamžitě mrtvá...

její zbraň:

EXECUTIONER

25. listopadu 2011 v 21:40 POSTAVY ASSASSINS CREED MP.BROTHERHOOD
Kat (skutečné jméno: Il Carnefice) Kat používá ostrou sekeru jako svoji primární zbraň na které je i templářský kříž.
Kat je jeden z těch obávaných postav v Římě a také postavou ve assassins creed brotherhood ,kde ho musíte jako Ezio eliminovat.

Kat na svůj cíl útočí tak,že ho chytí z boku zvedne svého protivníka do vzduchu a silně s ním praští o zem hlavou napřed. a pak se už zaměří na krk a je to...

jeho zbraň:

ENGINEER

25. listopadu 2011 v 20:01 POSTAVY ASSASSINS CREED MP.BROTHERHOOD
Engineer (skutečné jméno: Gaspar de la Croix) ke jeho vraždám mu slouží i kompas což je tak trochu zvláštní .Inženýrův způsob zabíjení je takový,že se pomalu blíží ke svému cíli, chytí protivníkovu zadní část hlavy tak ,že s jednou rukou tlačí ostré hroty svého kompasu do měkkého masa skrze čelist a skrze hlavu jeho lebky, tím mu vytvoří piercing do mozku. oběť je okamžitě mrtvá.. ps: tak to je síla fuj....


jeho zbraň :


THE NOBLE

24. listopadu 2011 v 21:27 POSTAVY ASSASSINS CREED MP.BROTHERHOOD
Šlechtic (skutečné jméno: Silvestro Sabbatini)
jeho primární zbraní je dráp.
Jeho stylem k provedení vraždy je ,že jde pomalou chůzí ke svému cíly zezadu. Zaměří se na protivníkův krk a drápem přeruší míchu a nervy v krku .Jeho oběť ochrne a umírá za bolestivé smrtí.

jeho zbraň:

PRIEST

24. listopadu 2011 v 20:26 POSTAVY ASSASSINS CREED MP.BROTHERHOOD
Věčně už unavený poslouchat zpovědi lidí, se snaží zoufale vidět svět, ve kterém lidstvo žije, kněz dělal sám anděla smrti.

Kněz (skutečné jméno: Brother Ristoro) který i přes své náboženské sliby, byl popisován jako paranoidní a nebezpečný člověk. On používá svatou dýku jakohlavní zbraň, která má čepel, která je schopná zasunu do rukojeti.

jeho zbraň: